Ніжинський район, Чернігівська область

У зв’язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги ♦ Т-25-28 “Козелець – Бобровиця” поблизу м. Бобровиця.

Об’їзд буде здійснюватись наступними маршрутами:

  • – від м. Бобровиця до смт. Козелець: через с. Браниця, с. Данівка, с. Гламазди, аналогічно в зворотньому напрямку;
  • – від с. Марківці до м. Бобровиця: через с. Петрівське, с. Тополі, смт. Козелець, с. Гламазди, с. Данівка, с. Браниця.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській оюласті звертається до водіїв з проханням враховувати дану інформацію при плануванні своїх поїздок.

З нещодавніх новин з Чернігівщини на нашому сайті: на трасі Р-69 проводилися аварійні роботи з ліквідації наслідків негоди, на початку вересня військові мостовики капітально відбудували міст через Остер у Крутах, на трасі М-02 поновлювали дорожню розмітку, велися роботи з з розбирання завалів великого мосту через Десну у Корюківському районі, добудовувалися деякі ділянки траси Н-07, які не встигли завершити минулого року.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар