Бучанський район, Київська область

Як повідомив у своєму дописі очільник Служби автомобільних доріг у Києвській області Руслан Ничік, біля села Липівка дорожники капітально відновлюють міст через річку Почепин на дорозі ♦ Т-10-19 “Феневичі – Бородянка – Макарів – Бишів”. Його знищили російські окупаційні війська, коли втікали з цієї місцевості під натиском Збройних сил України.

Насправді, те, що відновлюється, – то не зовсім міст. І це можна побачити навіть по оприлюднених світлинах. Фактично “міст” – це гідротехнічна споруда, яка розташована у греблі на річці Почепин та виконує не лише функції мосту, але й регулює рівень води у ставку. Вона складатиметься з дев’яти водопропускних труб, які будуються з квадратного перерізу залізобетонних блоків цільно-секційного оброблення. Зараз їх наразі монтують. Рух транспорту дорогою Т-10-19 на період будівництва здійснюється тимчасовим переїздом. Відкрити рух новозбудованою штучною спорудою планується вже у листопаді цього року.

З нещодавніх новин с Київської області на нашому сайті: Міністерством культури України на громадське обговорення винесений проект створення меморіалу “Відкритий перелом” на околиці Ірпеня. На Київщині капітально відбудовується кілька мостів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар