Ізюмський район, Харківська область

На минулому тижні працівники ДП “Харківський облавтодор” реалізували комплекс робіт з відновлення належного експлуатаційного стану тимчасового мосту через річку Сіверський Донець в Ізюмі. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Харківській області.

Тимчасовий міст був побудований військовими інженерами ДССТ МО України на трасі ♦ М-03 “Київ – Харків – Довжанський” у жовтні 2022 року. Несучий конструктив мосту металічний, але його проїзна частина була виконана у вигляді дерев’яного настилу з перфорованими металевими накладками. Міст за шириною має дві смуги та забезпечує одночасний зустрічний рух. В т.ч. вантажного транспорту. За 4 місяці важкої експлуатації в зимових умовах сталеві листи та дерев’яна основа під ними суттєво зносилися. Для утримання мосту в проїзному стані знадобилися ремонтні заходи.

Спочатку ремонтники демонтували металеві накладки з просічно-витяжного листа, вичистили від бруду та обслідували дерев’яний настил. Після цього пошкоджені дошки були замінені. Також облавтодорівці оновили дерев’яну перильну огорожу, пошкоджену в декількох місцях.

Останні новини з Харківщини на нашому сайті: “АВТОСТРАДА” розбирала зруйнований 200-метровий міст, “RDS” капітально відновила міст на Харківщині, “АВТОСТРАДА” завершила відновлення траси М-03 на від Ізюму до Донеччини, на чотирьох дорогах тривали відновлювальні роботичотири тимчасові переправи на звільнених територіях запрацювали наприкінці листопада, в Ізюмі відкрито тимчасовий міст через Сіверський Донець.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар