Буковина

Чернівецькі дорожники продовжують підвищувати безпеку державних доріг.

Зокрема, у с.Мамаївцях Чернівецького району встановили світлофорний об’єкт. Через село проходить міжнародна траса М-19 “Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече”, що веде на румунську границю. На самій дорозі також проводяться ремонтні роботи з експлуатаційного утримання.

Про цю новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області:

Безпека на дорозі: у Мамаївцях встановили світлофор

? Понад 32 тисячі транспортних засобів щодоби проїжджає через село Мамаївці Чернівецького району. Інтенсивність руху на ділянці автошляху М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, що пролягає через цей населений пункт, постійно зростає. Що суттєво знижує рівень безпеки дорожнього руху, зокрема для пішоходів, тобто, місцевих жителів.
? Для зручності людей та уникнення дорожньо-транспортних пригод, на км 481+905 траси М-19 встановили світлофорний об’єкт. Адже поруч знаходяться церква, будинок культури та Мамаївська сільська рада, куди за допомогою щодня звертаються вимушені переселенці, які наразі проживають на території об’єднаної громади.
? Світлофорний об’єкт обладнаний визивною кнопкою для пішоходів та звуковим сигналом, щоб люди із вадами зору могли спокійно і без перешкод перейти дорогу.
Загальна вартість робіт склала понад 194 тисячі гривень.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар