Пирятинський район, Полтавська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Полтавській області, проведені ремонтні роботи з відновлення цілісності дорожнього покриття на міжнародній трасі М-03 “Київ – Полтава – Харків – Довжанський”.

Працювали співробітники та техніка турецької компанії “ONUR”. Локація зазначена в межах Пирятинського району області. Протяжність траси територією району складає 44,5 км. Роботи проводяться в межах експлуатаційного утримання дороги. З огляду на задовільний стан траси, тут немає ділянок, які потребують заміни верхнього шару дорожнього покриття. Ремонт дрібних вибоїн робиться накладанням латок з гарячого асфальтобетону.

Ще з нещодавніх новин з Полтавщини: у першій половині вересня ремонтні роботи на цій же трасі М-03 відбувалися поблизу Полтави біля села Супрунівка. Біля Решетилівки ремонтували місцеву дорогуЗведена новина про ремонт одразу чотирьох місцевих доріг, також триває ремонт 7-ми місцевих доріг навколо Миргорода.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар