Вінницька область

Про хід капітального ремонту мосту на міжнародній трасі ♦ М-21 “Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський” повідомила Служба автомобільних доріг у Вінницькій області. Де саме розташований міст, не зазначається з міркувань безпеки.

Ремонтні роботи, без повного перекриття руху, тут розпочалися ще до початку російської навали. Тоді встигли відремонтувати праву половину мосту, вкласти нижній шар асфальтобетону. Протягом воєнних місяців машини рухалися нею. Ремонтом займається мостобудівельний підрозділ групи компаній “RDS”.

Після 24 лютого 2022 року об’єкт був “заморожений”, але нещодавно мостовики знов почали працювати. Зараз вони вже забетонували розподільчу плиту лівого проїзду та роблять тротуарні блоки. Попереду – нанесення гідроізоляції, асфальтування, вкладання фінального шару ЩМА-покриття, влаштування перильної та бар’єрної огорожі, розмітки, встановлення дорожніх знаків. Також повідомляється, що поряд будуть змонтовані зупинкові комплекси громадського транспорту.

У минулому 2022 році та на початку поточного Вінничина, нажаль, мало тішила нас цікавими дорожньо-мостовими новинами. Переважно, дорожники там поводили лише роботи з експлуатаційного утримання доріг. Тому остання новина на нашому сайті датується ще літом: у Хмільницькому районі ремонтували місцеві дороги за участю громад.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар