Луцький район, Волинська область

В перший робочий день нового 2023 року волинські дорожники з ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» ремонтують ділянку міжнародної траси ♦ М-19 “Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест)” в межах села Підгайці. Про це повідомила Волинська обласна САД. Тепла суха погода дозволяє проводити дорожні роботи без порушення технологічних умов.

5-кілометрова ділянка дороги М-19 в селі Підгайці, фактично, є північно-східним під’їздом до міста Луцьк. Протягом 2020-2021 років траса на території Волині була відремонтована на протязі понад 100 км. Ця ділянка залишилася найгіршою від Луцька до межі Ріненщини. На початок російської навали обласна САД мала проект капітального ремонту цього відтинку, який передбачав не лише відновлення основи та дорожнього покриття, але й упорядковання узбіч, виконання комплексу робіт з організації і безпеки руху, також прокладання тротуарів, доріг місцевого проїзду, встановлення нових автопавільйонів та монтаж лінії зовнішнього освітлення. Нажаль, через війну ці плани поки що залишаються нереалізованими.

Наразі дорожники виконують ямковий ремонт картами без перекриття руху. Відрезеровуються найбільш зруйновані ділянки дорожнього покриття і асфальтуються під асфальтоукладчик.

Автомобільна траса М-19 є однією з найважливіших доріг Волинської області. Колись вона слугувала транзитним коридором між Білоруссю та Румунією. Але, і після початку російського повномасштабного вторгнення, в якому не останню роль зіграла колись дружня Україні Білорусь, дорога все одно залишається важливим автошляхом, який сполучає Волинь з іншими областями, що розташовані південніше на мапі. Також зберігається її важливе значення, як шляху до Румунського кордону. У межах області цей автошлях посідає друге за протяжністю місце серед державних автодоріг і має протяжність 168,4 км. Якби не завадила війна, повне відновлення траси на території Волині обласна САД мала завершити протягом 2022 року.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: перед Новим роком біля Ягодина дорожники завершили асфальтування під’їздів до пункту пропуску та монтували бар’єрну огорожу, проводилися ремонтні роботи між Любомлем на Вербою на дорозі Т-03-02 у Володимирському районі, заасфальтовані проблемні ділянки територіальної дороги у Іваничах, на трасі Н-17 біля Луцька укріплювали старовинний міст, відремонтовано міст на дорозі Т-18-02, на дорозі Т-03-09 у Луцькому районі також виконано аварійний ремонт мосту.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар