Ковельський район, Волинська область

Щойно я повідомив вам про завершення асфальтування 2-кілометрової ділянки траси ♦ М-07 “Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін)” біля міжнародного пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на україно-польському кордоні, як Служба автомобільних доріг у Волинській області потішила новою звісткою про цю та суміжні ділянки.

На ділянці, що асфальтувалася, дорожники з компанії ТОВ «ТБД» монтують двостороннє оцинковане бар’єрне огородження на розділювальній смузі між зустрічними потоками. Станом на початок дня 28 грудня вже встановлено 1,4 км. розділювального бар’єру.

Також Служба автодоріг повідомляє, що з осені на іншій ділянці траси М-07 між селами Довгоноси та Старі Кошари Ковельського району, де також проводилися дорожньо-ремонтні роботи, встановлено понад 4,1 кілометри металевого бар’єрного огородження вздовж узбіч та на розділювальній смузі. Нагадаю, що на 30-кілометровій ділянці від Ковеля в напрямку безпосередніх під’їздів до пункту пропуску, протягом осені та початку грудня велися роботи з ремонту дорожнього полотна та влаштування укріплених узбіч в напрямку МПП.

Оскільки з початку російської навали МПП «Ягодин – Дорогуськ» є одним з найбільш завантажених на Волині, покращення умов під’їзду до нього проводиться в  рамках міжнародного проекту “Відкритий кордон”, який передбачає ліквідацію проблемних місць на західних кордонах України. Монтаж бар’єрної огорожі підвищує безпеку руху на цій жвавій дорозі, запобігаючи виїзду транспорту на зустрічну смугу та випадковому з’їзду з дорожнього насипу.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: проводилися ремонтні роботи між Любомлем на Вербою на дорозі Т-03-02 у Володимирському районі, заасфальтовані проблемні ділянки територіальної дороги у Іваничах, на трасі Н-17 біля Луцька укріплювали старовинний міст, відремонтовано міст на дорозі Т-18-02, на дорозі Т-03-09 у Луцькому районі також виконано аварійний ремонт мосту.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

2 коментар до “Волинь: на під’їздах до МПП «Ягодин» монтують бар’єрну огорожу”

Додати коментар