Волинська область

Теплі та сухі перші дні нового 2023 року волинські дорожники з ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» використовують для виконання аварійного ремонту дорожнього покриття на національній трасі ♦ Н-22 “Устилуг – Луцьк – Рівне”. Про це повідомила Волинська обласна САД.

Сьогодні-завтра роботи з асфальтування проводяться в населених пунктах Кадище та Пальче. Одночасно в селі Дерно дорожники займаються розчищенням та поглибленням водовідвідних кюветів. Загалом же роботи сконцентровані на ділянці від Луцька до межі рівненської області і, зважаючи на погодні умови, просуваються від одного населеного пункту до іншого, згідно з даними моніторингу стану дорожнього покриття. Найбільш пошкоджені ділянки переасфальтовуються великими картами під асфальтоукладчик. Також гарячим асфальтобетоном ліквідуються поодинокі ями та вибоїни.

Крім робіт на Н-22 дорожники усувають аварійну ямковість та пластичні деформації дорожнього покриття на інших важливих автошляхах  Волині. Це і міжнародні, і регіональні, і територіальні дороги. 2 січня 2023 року я розповідав вам про аналогічні роботи на трасі М-19 “Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест)”. САД зазначила, що для проведення цих ремонтних робіт запущено два асфальтобетонні заводи, розташовані у Луцьку та Ковелі.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: перед Новим роком біля Ягодина дорожники завершили асфальтування під’їздів до пункту пропуску та монтували бар’єрну огорожу, проводилися ремонтні роботи між Любомлем на Вербою на дорозі Т-03-02 у Володимирському районі, заасфальтовані проблемні ділянки територіальної дороги у Іваничах, на трасі Н-17 біля Луцька укріплювали старовинний міст, відремонтовано міст на дорозі Т-18-02, на дорозі Т-03-09 у Луцькому районі також виконано аварійний ремонт мосту.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар