Волинська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Волинській області, розпочалися ремонтні роботи на регіональному автошляху ♦ Р-14 “Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ”. Дорожня техніка наразі працює на найбільш проблемній ділянці між населеними пунктами Ківерці та Дачне неподалік від Луцька. Роботи виконує підрядник САД – ТОВ «Волиньдорбуд». Ремонтна бригада просувається від Дачного в напрямку Ківерців.

У лютому цього року, перед самим початком повномасштабної збройної агресії росії проти України, дорожники розпочали на цій 5-кілометровій ділянці середній поточний ремонт. Було частково відфрезероване старе дорожнє покриття. Також розібрали лівий проїзд мосту поблизу Ківерців. В планах було посилити основу дорожнього одягу та влаштувати два шари асфальтобетону та виконати комплекс робіт з організації і забезпечення безпеки дорожнього руху. Також мали повністю відновити міст. Нажаль, довести справу до завершення не дозволила війна. За весняно-літній сезон стан ділянки ще більше погіршився: утворилися нові ями та вибоїни. Тому сьогодні її доводиться ремонтувати в межах експлуатаційного утримання. Знов працюють фрези, повністю знімаються залишки старого асфальту. Потім дорожнки будуть вкладатти новий асфальт.

Роботи проводяться без перекриття руху. Також у липні я повідомляв про те, що розібрану частину мосту таки вдалося відбудувати і відновити рух по обох його проїздах.

Також тижнем раніше Волинська обласна САД повідомляла про оновлення дорожньої розмітки на тій же дорозі Р-14. На окремих ділянках між Ківерцями і Маневичами було намальовано 53 кілометри свіжої розмітки. Роботи виконувала компанія ТОВ «ТБД».

Також роботи з оновлення розмітки тією ж фірмою проводилися на міжнародній трасі ♦ М-07 “Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін)”, яку називають “Варшавкою”. Тут опрацьовано ділянки від межі Рівненщини до перехрестя з трасою Р-14, а також на під’їздах до пункту пропуску «Ягодин». Вісьову розмітку оновлено на 47-ми кілометрах.

Протягом весняно-літнього сезону дорожніх робот загалом на Волині нанесено понад 205 км. вісьової розмітки на державних дорогах. «Зебру» поновлено на 189 пішохідних переходах.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: герметизували тріщини у дорожньому покритті та оновлювали розмітку на дорогах Р-15 та Н-22. Також трохи раніше була ще одна новина про ремонтні роботи на Н-22 і новина про оновлення розмітки на М-19. В Камінь-Каширському районі САД ремонтує територіальну дорогу разом з громадою, в Ковелі заасфальтували проблемні ділянки “Варшавської” траси М-07, відремонтоване дорожнє покриття двох мостів на тій же трасі на польському кордоні, ремонтувалися територіальні дороги Т-03-05 та Т-03-09.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар