Луцький район, Волинська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Волинській області, відновилися ремонтні роботи на мості через річку Лютицю на околиці села Сокіл в Луцькому районі. Міст розташований на територіальному автошляху ♦ Т-18-02 “М-07 – Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки – Р-14 – Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь – Н-17”.

Міст розпочали ремонтувати ще минулого року в комплексі робіт разом з ремонтом 11-кілометрової ділянки дороги Т-18-02 від Соколу до Оленівки. Тоді встигли відремонтувати 9 км. дороги у фінальному шарі асфальтобетону. Закінчити ремонт планували на цей 2022-й рік, але стала на заваді велика війна.

Міст, що має довжину 12 метрів, ремонтували без перекриття руху,- по проїздах. До початку повномасштабної збройної агресії росії проти України, зробили проїзною його ліву половину і готувалися бетонувати розвантажувальну монолітну плиту на правій. Але, роботи були призупинені. Всю весну та літо транспорт рухався мостом в реверсному режимі однією смугою. Це створювало затори та небезпеку для водіїв і місцевих мешканців-пішоходів. Тому, щоб не залишати цю небезпечну ділянку в такому стані на зиму, Волинська обласна Служба автодоріг знайшла можливість, в межах коштів, що виділяються на експлуатаційне утримання доріг, відновити ремонт.

До кінця поточного року планується повністю завершити відновлення мосту та підходів до нього та відкрити вільний проїзд дорогою Т-18-02 в цьому місці.  Роботи, знов таки, без перекриття руху, виконує підрядне підприємство ТзОВ «РБП Транс-Мост» під технічним наглядом фахівців Служби автомобільних доріг у Волинській області.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: оновлювали розмітку на автодорогах Р-14 та М-07 герметизували тріщини у дорожньому покритті та оновлювали розмітку на дорогах Р-15 та Н-22. Також трохи раніше була ще одна новина про ремонтні роботи на Н-22 і новина про оновлення розмітки на М-19. В Камінь-Каширському районі САД ремонтує територіальну дорогу разом з громадою, в Ковелі заасфальтували проблемні ділянки “Варшавської” траси М-07.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар