Ковельський та Володимирський райони, Волинська область

Аварійний ремонт територіальної дороги ♦ Т-03-02 “Піща – Шацьк – Любомль – Володимир – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – М-06” на відтинку між Любомлем та Вербою, про початок якого я розповідав вам в середині листопада, триває. Про перебіг робіт повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

На ділянці дороги протяжністю 36,5 км. працюють дві підрядні організації. На перших понад 22 кілометрах зі сторони міста Любомля працівниками ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» завершено асфальтування найгірших аварійних ділянок. Зараз дорожники виконують роботи з упорядкування узбіч.

На 14-кілометровій ділянці біля Верби зараз вкладають асфальтобетонне покриття фахівці ТзОВ «Волиньдорбуд». Через нестабільну ситуацію з електропостачанням в області, асфальтному заводу доводиться працювати в проміжки часу, визначені енергетиками. Тому асфальт тут вкладають навіть вночі. Роботи виконуються за рахунок коштів, виділених на експлуатаційне утримання доріг.

Територіальна дорога Т-03-02 має протяжність понад 178 км. і є найдовшою серед шляхів державного підпорядкування Волині. У 2021 році її вперше за 50 років почали серйозно ремонтувати в межах програми “Велике Будівництво”. До початку 2022 року дорожники встигли відновити 57,4 км. дороги, з яких 55,5 км. – у верхньому шарі. Зокрема, була відновлена 45,5-кілометрова ділянка від села Піща до м.Любомль. Це на північ від Любомля у бік Шацьких озер.

Цього року дорогу мали продовжити середній поточний ремонт. На ділянку протяжністю 36,5 км. між Любомлем та Вербою, завдяки співфінансуванню Вишнівської та Оваднівської територіальних громад, вже мали розроблену проектно-кошторисну документацію (ПКД) та переможця тендера. Але, через російську навалу ці роботи були призупинені.

На загальній мапі ми бачимо важливість цієї ділянки дороги для прикордонної логістики. Цей відтинок дороги Т-03-02 накоротко сполучає “Варшавську” трасу М-07 з під’їздами до МПП “Ягодин”, з дорогою Р-15 на Львів, без заїзду в Ковель. Це – найкоротший автомобільний шлях між МПП “Ягодин” та МПП “Устилуг”. Далі, в напрямку Львову, вже дорогою Р-15, можна дістатися до інших МПП на польському кордоні. Тобто, під час війни, коли пункти перетину кордону в західному напрямку перевантажені, за допомогою цього та інших аналогічних шляхів водії можуть легко дістатися до більш вільного.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: відремонтовані найгірші ділянки дороги Т-03-05 в межах Іваничей Володимирського району, продовжуються дорожні роботи на подходах до МПП “Ягодин” на трасі М-07, що розпочалися наприкінці жовтня, на трасі Н-17 біля Луцька укріплювали старовинний міст, відремонтовано міст на дорозі Т-18-02, на дорозі Т-03-09 у Луцькому районі також виконано аварійний ремонт мосту.  Оновлювали розмітку на автодорогах Р-14 та М-07 герметизували тріщини у дорожньому покритті та оновлювали розмітку на дорогах Р-15 та Н-22. Також трохи раніше була ще одна новина про ремонтні роботи на Н-22 і новина про оновлення розмітки на М-19. В Камінь-Каширському районі САД ремонтує територіальну дорогу разом з громадою, в Ковелі заасфальтували проблемні ділянки “Варшавської” траси М-07.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар