Ковельський район, Волинська область

Наприкінці жовтня я повідомляв вам про початок робіт на двох ділянках траси ♦ М-07 “Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін)”, більш відомій, як “Варшавка”, – між Ковелем та МПП «Ягодин – Дорогуськ» на кордоні з Польщею. З повідомлення Служби автомобільних доріг у Волинській області ми дізнаємося про перебіг цих робіт.

На всіх чотирьох смугах руху та на роздільній смузі 2-кілометрової ділянки під’їзду до МПП «Ягодин – Дорогуськ» співробітники ТОВ «Волиньдорбуд» протягом трьох тижнів зфрезерували старе зношене покриття та проводили асфальтування. В середньому щоденно тут працювало по 22 одиниці дорожньої техніки та 30 працівників підряднника. Коли розпочалися асфальтобетонні роботи, то щодня укладалося близько 1000 тонн асфальту.

Друга ділянка лежить за першою в напрямку Ковеля і має протяжність понад 30 км. Тут дорожники ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» облаштовують укріплене праве узбіччя (напрямок руху – до кордону), завширшки понад 2 метри. Нижній шар покриття вкладається з щебенево-піщаної суміші (ЩПС). На нього наносять 10-сантиметровий верхній шар з асфальтогрануляту.

МПП «Ягодин – Дорогуськ» сьогодні є одним з найбільш завантажених на Волині. Зазначені роботи проводяться з метою усунення пошкоджень дорожнього полотна та узбіч через понаднормове навантаження. Адже, влітку “Укравтодором” не були застосовані сезонні вагові обмеження на державних дорогах. А через неможливість вільної торгівлі звичними морськими шляхами, вантажний трафік перерозподілився між автомобільними пунктами пропуску і черги фур до МПП сягали кількох десятків кілометрів. Також під’їзди покращують для поліпшення ситуації на дорозі з вантажівками, що під’їжджають або вимушені очікувати своєї черги.

Роботи проводяться в  рамках міжнародного проекту “Відкритий кордон”, який передбачає ліквідацію проблемних місць на західних кордонах України задля системного поліпшення як вантажних, так і пасажирських перевезень Україна – ЄС.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: на трасі Н-17 біля Луцька укріплювали старовинний міст, відремонтовано міст на дорозі Т-18-02, на дорозі Т-03-09 у Луцькому районі також виконано аварійний ремонт мосту.  Оновлювали розмітку на автодорогах Р-14 та М-07 герметизували тріщини у дорожньому покритті та оновлювали розмітку на дорогах Р-15 та Н-22. Також трохи раніше була ще одна новина про ремонтні роботи на Н-22 і новина про оновлення розмітки на М-19. В Камінь-Каширському районі САД ремонтує територіальну дорогу разом з громадою, в Ковелі заасфальтували проблемні ділянки “Варшавської” траси М-07.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар