Луцький район, Волинська область

Лише місяць тому я, з посиланням на повідомлення Служби автомобільних доріг у Волинській області, інформував вас про відновлення ремонтних робіт на мості через річку Лютицю на околиці села Сокіл у Луцькому районі. Міст розташований на територіальному автошляху ♦ Т-18-02 “М-07 – Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки – Р-14 – Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь – Н-17”. І от свіжа новина: міст повністю відновлено!

Міст розпочали ремонтувати у 2021 році разом із ремонтом 11-кілометрової ділянки дороги Т-18-02 від Соколу до Оленівки. Тоді встигли відремонтувати 9 км. дороги і ліву сторону 12-метрового мосту (на мості було вкладено лише нижній шар асфальтобетону). Через російську навалу багато ремонтів у країні були призупинені. Також і мешканцям сусідніх населених пунктів разом з транзитним транспортом протягом зими, весни та літа доводилося перетинати міст однією смугою у реверсному режимі, що створювало ускладнення руху та небезпеку аварій.

У вересні 2022 року Волинська обласна Служба автодоріг знайшла можливість, в межах коштів, що виділяються на експлуатаційне утримання доріг, відновити ремонтні роботи. Була забетонована нова розвантажувальна плита проїзду на правій стороні мосту. Міст та підходи до нього переасфальтовані, встановлені перильна та бар’єрна огорожі та відбійник, влаштовано консольний тротуар.

Попередньо ставилася задача забезпечити проїзд мостом до кінця року, але, як бачимо, підрядник, ТзОВ «РБП Транс-Мост», виконав її протягом місяця. Асфальтобетонні роботи під технічним наглядом фахівців Служби автомобільних доріг у Волинській області виконувала місцева дорожня компанія ТзОВ «Луцькавтодор-Сервсіс».

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: на дорозі Т-03-09 у Луцькому районі виконано аварійний ремонт мосту.  Оновлювали розмітку на автодорогах Р-14 та М-07 герметизували тріщини у дорожньому покритті та оновлювали розмітку на дорогах Р-15 та Н-22. Також трохи раніше була ще одна новина про ремонтні роботи на Н-22 і новина про оновлення розмітки на М-19. В Камінь-Каширському районі САД ремонтує територіальну дорогу разом з громадою, в Ковелі заасфальтували проблемні ділянки “Варшавської” траси М-07.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар