Луцький район, Волинська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Волинській області, завершено аварійний ремонт мосту біля села Ольганівка в Луцькому районі. Міст розташований на територіальному автошляху ♦ Т-03-09 “Т-03-08 – Дубечне – Стара Вижівка – М-07 – Турійськ – Рожище – Ківерці – Піддубці – Н-22”.

Необхідність термінового ремонту мосту була виявлена під час чергового обстеження автодороги Т-03-09 та штучних споруд, що на ній розташовані. Такі обстеження регулярно проводять на дорогах області відповідальні працівники САД. Причиною стало пошкодження конструкцій мосту, ймовірно, внаслідок наїзду невстановленого транспортного засобу на залізобетонний колесовідбійник, інтегрований у консольно-тротуарний блок. Міст однопрогоновий, складений з монолітних плит та має довжину 6 метрів. Оскільки тротуарний блок закріплений на крайній плиті, то, внаслідок удару, плита змістилася на опорах, через що утворилася поздовжна тріщина в конструкції мосту та дорожньому покритті. Також був пошкоджений відкрилок опори.

Для забезпечення безпечного проїзду транспорту та запобігання подальшому руйнуванню мосту були проведені такі ремонтні роботи:
  • демонтовані консольно-тротуарні блоки;
  • нарощено ригелі;
  • забетоновано відкрилки;
  • перевстановлено залізобетонну плиту;
  • проведено асфальтування;
  • відновлено тротуарний блок з колесовідбійником, перильне огородження, встановлені відповідні дорожні знаки.

Під технічним наглядом фахівців Служби автомобільних доріг у Волинській області, роботи виконало підрядне підприємство ТзОВ «РБП Транс-Мост».

Нагадаю, що новини з цієї дороги ми вже мали на нашому сайті в липні цього року. Тоді на двох її ділянках виконувався ямковий ремонт.

Також з нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: відновили ремонт мосту біля села Сокіл в Луцькому районі. Оновлювали розмітку на автодорогах Р-14 та М-07 герметизували тріщини у дорожньому покритті та оновлювали розмітку на дорогах Р-15 та Н-22. Також трохи раніше була ще одна новина про ремонтні роботи на Н-22 і новина про оновлення розмітки на М-19.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар