Ковельський район, Волинська область

Два з половиною тижні пройшло, як ми з вами мали останню звістку про перебірг дорожніх робіт біля міжнародного пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на кордоні з Польщею. Ремонт тут триває з жовтня 2022 року. Сьогодні маємо свіжий допис Служби автомобільних доріг у Волинській області, з якого дізнаємося, що асфальтування цієї частини міжнародної трасі ♦ М-07 “Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін)” завершено.

На 2-кілометровій ділянці траси перед МПП дорожники ТОВ «Волиньдорбуд» вклали два шари асфальтобетону загальною товщиною 15 см. на всіх чотирьох смугах руху в обидва напрямки та на розподільчій частині. Коли дозволяли погодні умови, працювали цілодобово. Зараз тривають випробування, до яких залучені фахівці двох спеціалізованих лабораторій: замовника та виконавця робіт. Вони ж перевіряли якість робіт на кожному їх етапі.

Тепер дорожники приступили до влаштування нового бар’єрного огородження майже на всій протяжності цієї ділянки. Якщо погодні умови будуть сприяти, – тут буде нанесена також тимчасова дорожня розмітка.

Оскільки з початку російської навали МПП «Ягодин – Дорогуськ» є одним з найбільш завантажених на Волині, покращення умов під’їзду до нього проводиться в  рамках міжнародного проекту “Відкритий кордон”, який передбачає ліквідацію проблемних місць на західних кордонах України.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: тривають ремонтні роботи між Любомлем на Вербою на дорозі Т-03-02 у Володимирському районі, заасфальтовані проблемні ділянки територіальної дороги у Іваничах, на трасі Н-17 біля Луцька укріплювали старовинний міст, відремонтовано міст на дорозі Т-18-02, на дорозі Т-03-09 у Луцькому районі також виконано аварійний ремонт мосту.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар