Володимирський район, Волинська область

Як повідомила Служба автомобільних доріг у Волинській області, на цьому тижні завершені ремонтні роботи на територіальній дорозі ♦ Т-03-05 “Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі” на території селища Іваничі. Дорожня техніка працювала тут всю другу половину листопада.

Протягом цього часу дорожники підрядної компанії ТзОВ «Луцька дорожна пересувна механізована колона» переасфальтували кілька ділянок дороги в межах колишнього районного центру загальною площею понад 4000 м2. Зокрема, замінено дорожне покриття на 35-метровому мості через канал та підходах до нього, а також ще на двох найгірших ділянках. Роботи виконувалися в межах експлуатаційного утримання дороги.

Територіальну дорогу Т-03-05 розпочали ремонтувати у 2020 році. За два минулі роки відновили її 14,8-кілометрову ділянку від Нововолинська до Іванич. На поточний 2022-й рік був запланований капітальний ремонт всієї ділянки, що пролягає в межах Іванич, але російська навала відклала ці плани “у шухляду”. З огляду на поганий стан дороги, було виришено полагодити її ділянками. Нагадаю, що в липні 2022 року я повідомляв вам про ямковий ремонт цієї дороги на відтинку Іваничі – Павлівка.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: поліпшували проїзд між Любомлем та Вербою, продовжуються дорожні роботи на подходах до МПП “Ягодин” на трасі М-07, що розпочалися наприкінці жовтня, на трасі Н-17 біля Луцька укріплювали старовинний міст, відремонтовано міст на дорозі Т-18-02, на дорозі Т-03-09 у Луцькому районі також виконано аварійний ремонт мосту.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар