Ковельський район, Волинська область

З жовтня 2022 року тривають роботи з поліпшення під’їздів до міжнародного пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на кордоні з Польщею на міжнародній трасі ♦ М-07 “Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін)”, більш відомій в народі, як “Варшавка”. Роботи проводяться між Ковелем та МПП “Ягодин”. Останню новину звідти мали у середині листопада. Зі свіжого допису “Укравтодору” дізнаємося, що зараз відбувається на ремонтних ділянках.

На 2,5-кілометровій ділянці на лівому проїзді траси, неподалік пункту пропуску, між населеними пунктами Коцюри і Римачі, дорожники з ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» вкладають вирівнюючий шар асфельтобетону. Проїзд тут має дві смугі руху. Роботи на цій ділянці планують завершити за кілька тижнів.

Фахівці з ТОВ «Волиньдорбуд» завершують асфальтобетонні роботи на всіх чотирьох смугах руху та на роздільній смузі на ділянці протіжністю 2 км. безпосереднього під’їзду до МПП. В цей же час дорожні фахівці ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» облаштовують укріплене праве узбіччя в напрямку кордону завширшки понад 2 метри. Ділянка розташована в напрямку Ковеля і має протяжність понад 30 км. Нижній шар покриття вкладається з щебенево-піщаної суміші (ЩПС). На нього наносять 10-сантиметровий верхній шар з асфальтогрануляту. Зараз роботи тривають між населеними пунктами Старі Кошари і Підгородне.

МПП «Ягодин – Дорогуськ» сьогодні є одним з найбільш завантажених на Волині. У лютому 2022 року, за кілька днів до початку війни, тут розпочались підготовчі роботи. Планували відновити 10-кілометрову ділянку автодороги М-07 перед пунктом пропуску. Через війну роботи були призупинені. Але суттєве збільшення потоку вантажного транспорту в бік кордону призвело до інтенсивного руйнування дорожнього покриття на тих ділянках, що потребували ремонту, зокрема на під’їзді до пункту пропуску. Щодо узбіч: це необхідний захід з огляду на багатокілометрові черги, які протягом всіх місяців війни виникали на підходах до МПП.

Поточні роботи проводяться в  рамках міжнародного проекту “Відкритий кордон”, який передбачає ліквідацію проблемних місць на західних кордонах України.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: тривають ремонтні роботи між Любомлем на Вербою на дорозі Т-03-02 у Володимирському районі, заасфальтовані проблемні ділянки територіальної дороги у Іваничах, на трасі Н-17 біля Луцька укріплювали старовинний міст, відремонтовано міст на дорозі Т-18-02, на дорозі Т-03-09 у Луцькому районі також виконано аварійний ремонт мосту.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар