Волинська область

Протягом перших днів серпня волинські дорожники проводили ремонтно-опоряджувальні роботи на трасі ♦ Н-22 “Устилуг – Луцьк – Рівне” на відтинку від Луцька до межі Рівненської області.

Довжина ділянки від обласного центра до кордону області складає 35 кілометрів. Вона частково відремонтована минулого року, а частина її мала ремонтуватися в році поточному. Тож, і роботи на різних її відтинках виконуються різні – в межах комплексу робіт з експлуатаційного утримання. Там, де ремонт виконати не встигли, – ліквідують аварійну ямковість латками з гарячого асфальтобетону. Там, де з дорожнім покриттям все гаразд – оновлюють дорожню розмітку. На всьому протязі зазначеної ділянки викошують траву та порость на узбіччах та роздільній смузі.

Роботи виконує місцева компанія, що обслуговує дану дорогу, – ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Хоча ця новина в нас стосується Волинської області, але не можу не доповнити її цікавинкою з сусідньої Рівненщини. На цій же трасі Н-22, протяжність якої від межі областей до Рівного складає 26 км., тобто ще менше, ніж до Луцька, підрядники вже Рівненської САД ліквідували самовільно влаштований виїзд. Це було зроблено кілька днів тому за приписом обласної Патрульної поліції. Треба зазначити, що такі дії, як самовільне влаштування виїздів, розворотів та примикань на дорогах загального користування, а особливо – на таких жвавих, якою є траса Н-22, становлять серйозну небезпеку для учасників дорожнього руху. Тому подібні вчинки караються відповідно до чинного законодавства України. У разі ж необхідності, для облаштування безпечних з‘їздів існує певна процедура, якою передбачені, зокрема, – розробка схеми організації дорожнього руху (ОДР) та відповідного проекту.

І, оскільки я вже “зачепив” тут рівненську частину траси Н-22, то тим, хто не дивився мій канал у минулому році, хочу нагадати, що на ньому є серія з трьох відео-оглядів завершальної стадії ремонту її 6-кілометрового відтинку на під’їзді до Рівного. На цьому місці реконструювали стару радянську дорогу першої категорії. Реконструювали довго та важко, протягом кількох років, аж допоки в Рівненську область не прийшла національна програма “Велике Будівництво”. Після цього дорогу завершили за рік. У 2022-му році планувалося силами підрядників Рівненської та Волинської САД відремонтувати автошлях з Луцька до Рівного на всій його протяжності. Але цьому стала на заваді велика війна.

Для тих, кому цікаво, – з мого архіву. Як ремонтувалася траса Н-22 на під’їзді до Рівного у 2021-му році: 23 квітня, 19 липня та 29 листопада.

З нещодавніх новин з Волині на нашому сайті: в Камінь-Каширському районі САД ремонтує територіальну дорогу разом з громадою, в Ковелі заасфальтували проблемні ділянки “Варшавської” траси М-07, відремонтоване дорожнє покриття двох мостів на тій же трасі на польському кордоні, ремонтувалися територіальні дороги Т-03-05 та Т-03-09.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Волинській області:

Серпневі будні волинських дорожників

? І в мирний час, і у період воєнного стану головним завданням волинських дорожників є забезпечення безпечного і безперервного руху автошляхами державного значення області.
? Оскільки всі капітальні ремонти нині заморожені, доглядаємо за дорогами у рамках виконання робіт з їх експлуатаційного утримання: ліквідовуємо вибоїни, поновлюємо дорожню розмітку, скошуємо рослинність на узбіччі тощо.
? Як проходять такі роботи на автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне на відтинку між м.Луцьком та межею з Рівненщиною дивіться у фотозвіті.
?‍♂️ Підрядник – ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».
??? Закликаємо водіїв бути максимально уважними, обережними і відповідальними на ділянках проведення дорожніх робіт, стежити за дорожніми знаками та дорожньою обстановкою.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар