Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Сьогодні нарешті Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області повідомила про те, що на всій ділянці міжнародної траси ♦ М-30 “Стрий – Ізварине” (колишня М-12), яка зараз реконструюється на Прикарпатті (16,5 км від межі Львівщини до Рогатина), вкладено вирівнюючий шар асфальтобетону.

Роботи на цій ділянці розпочалися наприкінці минулого року. Після вимушеної перерви через російську навалу, на початку листопаду 2022 року, згідно Постанови Кабінету Міністрів України, вони були відновлені завдяки тому, що дорога має стратегічне значення. На сьогодні проїзд дорогою відкритий для всіх видів транспорту. Вся ділянка повністю заасфальтована нижнім шаром асфальтобетону. На окремих ділянках дорожники з компанії “ПБС” встигли вкласти фінальний шар ЩМА. Роботи тривають з урахуванням погодних умов. На наступний рік заплановано завершення асфальтування фінальним шаром, влаштування узбіч, освітлення, роботи з організації руху тощо. Докладніше про те, що зроблено на ділянці, я розповідав кілька днів тому.

З нещодавніх новин з Франківщини на нашому сайті: завершується будівництво мосту в Рожнові на Косівщині, який почали споруджувати 14 років тому, одночасно ремонтують три мости в різних районах Франківщини,  наприкінці жовтня у Калуському районі полагодили ще один міст – через річку Лімницю, у вересні в області ремонтувалися ще чотири мости, на трасі Н-09 збудовано захисну 600-метрову підпірну стінку. У Ворохті завершують ремонт мосту через Прут, який був призупинений через російську навалу.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар