Дарницький міст, Київ

Після того, як 20 березня 2023 року я докладно розповів вам про операцію з підняття та встановлення над вулицею Дніпровська набережна сталевого прогону з’їзду з Дарницького мосту у бік Осокорків, багато коментаторів на моєму каналі та на FB-сторінці просили показати загальну картину поточного стану будівництва лівобережної автомобільної розв’язки. Тому 25 березня я зафільмував черговий огляд, де висвітлив все те, про що розповідав у статті.

Щоб не дублювати інформацію, пропоную тим, хто не слідкував за цією темою, – перейти у статтю за посиланням вище та ознайомитися з історією цієї добудови та з тим станом справ на будмайданчику, який я застав в ніч на 19 березня, коли знімався попередній нічний огляд. Далі трохи розповім про роботи, які були зроблені мостовиками групи компаній “АВТОСТРАДА” протягом наступного тижня. Також у вас буде можливість подивитися відео-огляд, не полишаючи цю сторінку.

Отже, на 25 березня 2023 року дві частини прогону, що були встановлені на тимчасові опори, вже з’єднані між собою і місце стикування готове до фарбувальних робіт. Також з боку вул.Причальної цей прогін приєднаний до старого фрагменту, який був встановлений там ще 12 років тому. В боку Дніпра старий фрагмент прогону присунуто до нового та почалися роботи з його приєднання. Також в зазначеному старому фрагменті розібрані всі болтові з’єднання. Їх місця та з’єднувальні пластини-фасонки поддаються піскоструменевій обробці. Всі високоміцні болти будуть замінені новими. Також далі готується майданчик для встановлення тимчасової опори, на якій буде збиратися остання металева частина з’їзду до устійної опори.

В бік вул.Причальної на головну балку навішані та повністю або частково закріплені всі консолі крім останньої. Станом на момент зйомки складальна робота тривала. В цілому можемо сказати, що ця частина з’їзду майже готова до місця розміщення деформаційного шва. З протилежного боку Причальної обидва великі погони до “штанів” безпосередньо на – мосту вже готові. На складальному майданчику біля Дніпровської набережної розпочали укрупнення секцій головної балки “штанів”-розгалуження з’їзду на Осокорки на міст Патона.

Виконавець робіт планує відкрити рух подвійним з’їздом з мосту вже у липні 2023 року.

Дивіться відео зараз:

Останні новини з Києва на нашому сайті: як проходить друга стадія капітального ремонту на вулиці Ентузіастів, на Дегтярівському шляхопроводі прибрали чотири аварійні балки, свіжий відео-огляд Оболонського острова та мостів, що на нього будують,  “Київавтодор” облаштував у столиці кілька нових кільцевих розв’язок, на Вело-Пішохідному мості монтували нові підлогові скляні блоки замість пошкоджених російською ракетою, завершені ремонтні роботи на частині вул.Спаській.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар