Сумський район, Сумська область

Останнім часом я даю тут небагато новин по ремонтах місцевих доріг з Сумщини. Але, це не означає, що їх немає. Всі дрібні поточні та малоілюстровані новини, до яких мені немає чого додати, я розміщую в нашій FB-групі, де ви можете з ними ознайомитися. Нинішню ж новину вважаю цікавою і для нашого сайту. Отже, як повідомило Державне підприємство “Дороги Сумщини”, в Миколаївській громаді Сумського району було проведене комісійне обстеження місцевих доріг із залученням представників громади. За підсумками цієї роботи відбулася виїзна нарада за участю директора ДП “Дороги Сумщини” Мирослава Завального та голови Миколаївської селищної ради Олександра Паська, на якій були обговорені сумісні плани з дорожніх ремонтів та спільного фінансування цих робіт.

По результатах обговорення до найближчих ремонтних планів було виришено включити такі дороги, на яких виявлені значні пошкодження, в тому числі спричинені ворожою технікою російських загарбників:

  • О-190109 “Вири – Миколаївка”
  • О-191502 “Яструбине – Річки – Улянівка – Миколаївка”
  • О-190110 “Товста – Р-61”
  • О-190111 “Верхосулка – Р-61”

Ремонтні роботи будуть організовані та проконтрольовані фахівцями ДП “Дороги Сумщини”.

Останні новини з Сумщини на нашому сайті: ремонтували місцеву дорогу “Т-19-09 – Верхня Сироватка”, поновили ремонт місцевої дороги “Конотоп – Вирівка”, відновлено 400-метровий міст через Десну, капітально відбудований міст біля Лебедина, відновили зруйнований міст в Охтирському районі, відкритий рух тимчасовим мостом між Охтиркою та Тростянцем, в Конотопському районі відкрито перший відбудований міст в області.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар