Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Як повідомив очільник Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області Василь Буджак, на прикарпатській ділянці міжнародної траси ♦ М-30 “Стрий – Ізварине” (колишня М-12) від межі Львівщини до Рогатина в перші дні 2023 року тривають роботи. Цьому сприяє хороша погода. Як я повідомляв вам раніше, в першій половині грудня 2022 року вся ділянка була заасфальтована першим вирівнюючим шаром асфальтобетону. На окремих ділянках дорожники з компанії “ПБС” навіть встигли вкласти фінальний шар ЩМА.

Зараз робітники підрядника займаються влаштуванням системи водовідведення з дороги: розчищують та поглиблюють кювети, роблять водоскиди, встановлюють дорожні борти та водовловлюючі лотки на ухилах. Також виконуються роботи по зміцненню узбіч обабіч проїзної частини.

Роботи на цій ділянці розпочалися наприкінці 2021 року, але були призупинені через російську навалу. Реконструкція відновилася на початку листопаду 2022 року. На сьогодні проїзд дорогою відкритий. На поточний 2023 рік заплановано завершення асфальтування фінальним шаром, доопрацювання узбіч, освітлення, роботи з організації руху тощо.

З нещодавніх новин з Франківщини на нашому сайті: завершується будівництво мосту в Рожнові на Косівщині, який почали споруджувати 14 років тому, одночасно ремонтують три мости в різних районах Франківщини,  наприкінці жовтня у Калуському районі полагодили ще один міст – через річку Лімницю, у вересні в області ремонтувалися ще чотири мости, на трасі Н-09 збудовано захисну 600-метрову підпірну стінку. У Ворохті завершують ремонт мосту через Прут, який був призупинений через російську навалу.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар

%d блогерам подобається це: