Мукачівський район, Закарпатська область

За повідомленням першого заступника очільника Закарпатської ОВА Мирослава Білецького, на місцевій дорозі ♦ С-071002 “Стройне – Тибава” біля Сваляви розпочалися роботи з влаштування підпірної протиссувної стінки в селі Мала Мартинка.

Франківська компанія “ПБС” влаштовує утримуючу стінку з бутобетону, тобто важкого бетону з додаванням гранітного бутового каменю, довжиною 54 м. і висотою 1,5 м. на верхньому укосі дороги. Також буде забезпечене водовідведення: дорожники змонтують спеціальний бетонний лоток, який буде збирати дощову воду зверху стінки та відводити її в річку Свалявка, що протікає поряд з дорогою.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: у Перечині відновлені ремонтні роботи на мості через річку Уж, дорожники ремонтують дорогу біля Берегова, триває ремонт об’їздної Мукачева, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст, ремонтують трасу М-06 між Ужгородом та Мукачевим, завершують ремонт мосту на дорозі Р-21, укріплюють підпірною стінкою дорогу Н-09 над Тисою, відремонтували місцеві дорогу “Кольчино – Пузняківці”, ремонтувалася місцева дорога “Свалява – Довге – Липча”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар