Закарпатська область

На міжнародній трасі ♦ М-06 “Київ – Чоп” продовжуються ремотні роботи на одній з ділянок, що лежать в межах, окреслених у нашій новині від 19 серпня, – між Мукачевим та Ужгородом. Як повідомлялося раніше, тут, на замовлення Служби автомобільних доріг у Закарпатський області, працює ТОВ «ШБУ-77».

За повідомленням Закарпатської САД, зараз дорожники працюють в районі села Ракошино (780-783 км. траси). В межах експлуатаційного утримання дороги працівники підрядника ліквідовують колійність, напливи, тріщини та вибоїни. У роботі – правий проїзд дороги.

Міжнародна траса М-06 – дуже важлива транспортна магістраль, що веде до державного кордону України зі Словаччиною та Угорщиною. Через російську навалу, транспортні потоки цією дорогою зросли у багато разів. Востаннє дорога М-06 оновлювалася до Євро-2012 і навіть при сталих навантаженнях вже потребувала ремонту у західних регіонах Украіни. Цей ремонт мав розпочатися у 2022-му році. Минулоріч я показував вам на своєму каналі, як у львівській частині Карпат ремонтувалися кілька мостів у якості підготовчого єтапу до ремонту самої траси. Нажаль, плани капітального ремонту довелося відтермінувати до нашої Перемоги.

Але, дорога швидко руйнується, тому дорожники Закарпаття у другій половині літа узялися за неї серйозно, роблячи ямкові ремонти і поступово розповсюджуючи роботи все на нові ділянки. Протягом останього місяця на нашому сайті ми мали три новини про ремонтні роботи від межі області в напрямку Ужгорода. При чому, одна з них була зведеною і стосувалася кількох ділянок.

За даними Служби автомобільних доріг у Закарпатський області, на сьогодні на трасі М-06 усунуто вже  24 711 м2 руйнувань дорожнього покриття. А це – більше половини від загальної площі відремонтованих ям та вибоїн на державних дорогах по області, яка складає 46 829 м2.

Кому цікаво побачити, як працюють дорожники з «ШБУ-77» на Закарпатті, – пропоную подивитися мій архівний огляд з 2020-го року і самостійно оцінити якість та підхід до роботи в цій компанії.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: в межах підготовки до нового навчального року були посилені роботи з нанесення дорожньої розмітки пішохідних переходів на трасі Н-09 в поряд зі школами. Також щойно “Укрзалізниця” відновила дві дільниці залізничного шляху до румунського кордону, які не використовувалися понад 10 років.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар