Рахівський район, Закарпатська область

Аварійний ремонт нижньої підпірної стінки в селі Ділове, на 149-му кілометрі національної траси ♦ Н-09 “Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів”, що сполучає Закарпаття з Прикарпаттям та Львівщиною, який розпочався на початку листопада, нарешті завершується. Про це сповістила у своєму дописі Служба автомобільних доріг у Закарпатській області, яка є замовником робіт.

За сприятливих погодних умов підрядник, ТОВ “ПБС”, завершить роботи на об’єкті на наступному тижні. Я вже розповідав вам про причину такого ремонту. Річка Тиса, що на цій ділянці протікає біля дороги, восени підмила 188-метрову підпірну стінку. Щоб запобігти руйнуванню стіни було виришено влаштувати залізобетонний фундамент під існуючою стіною з заглибленням 2-3 метри під рівень дна ріки. Наявні габіонні ящики та залізобетонні конструкції на протязі 163 метрів укріплюють спеціальними бандажами. Додатково зводиться 25 метрів нової залізобетонної стіни.

Що залишилося зробити:

  • відсипати пазухи підпірної стінки і земляного полотна автошляху на протязі 25 метрів;
  • відновити металеве огородження на 25 метрах, де внаслідок інтенсивних опадів відбулося перезволоження земляного полотна, що призвело до зсуву ґрунту.

Всі роботи виконуються за рахунок коштів, виділених на експлуатаційне утримання доріг.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: у Берегівському районі покращують узбічча та водовідведення на дорозі М-25, ремонтують дорогу Т-07-19 на межі Хустського та Берегівського районів, біля Сваляви дорожники роблять підпірну захисну стінку на місцевій дорозі, у Перечині відновлені ремонтні роботи на мості через річку Уж, дорожники ремонтують дорогу біля Берегова, триває ремонт об’їздної Мукачева, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар