Берегівський район, Закарпатська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, ремонтні роботи дорожнього покриття за рахунок експлуатаційного утримання виконуються зараз на територіальній дорозі ♦ Т-07-14 “Шом – Горонглаб – КПП «Дзвінкове»”.

На замовлення обласної САД ямковий ремонт від с.Шом до с.Горонглаб (0-6 км.) виконує дорожня компанія ТОВ “ШБУ-77”. Дорога прямує до пункту перетину кордону з Угорщиною «Дзвінкове – Лонья», що входить до складу митного посту «Виноградів» Чопської митниці. Пункт пішохідно-автомобільний (для легкового транспорту, крім автобусів). Ремонт її дорожники роблять латками з гарячого асфальтобетону.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: дрожники ремонтують об’їздну Мукачева, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст, ремонтують трасу М-06 між Ужгородом та Мукачевим, завершують ремонт мосту на дорозі Р-21, укріплюють підпірною стінкою дорогу Н-09 над Тисою, відремонтували місцеві дорогу “Кольчино – Пузняківці”, ремонтувалася місцева дорога “Свалява – Довге – Липча”, а також її державна частина Т-07-02 “Перечин – Свалява”. Триває ремонт на місцевій дорозі “М-06 – Іванівці – Щасливе”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар