Мукачівський район, Закарпатська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, ремонтні роботи дорожнього покриття за рахунок експлуатаційного утримання виконуються зараз на об’їзній Мукачева (дорога ♦ Т-07-09).

Працює дорожня компанія ТОВ “ШБУ-77”. Зараз на підходах до залізничного переїзду (позначка 2 км. 300 м. дороги) відфрезерували зношене дорожнє покриття, влаштували основу дорожнього одягу методом холодної регенерації та вкладають вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону.

6-кілометрова ділянка дороги від вулиці Берегівська-об’їзна до вулиці Томаша Масарика була передана на баланс Служби автомобільних доріг у Закарпатській області з комунальної власності наприкінці 2020 року.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст, ремонтують трасу М-06 між Ужгородом та Мукачевим, завершують ремонт мосту на дорозі Р-21, укріплюють підпірною стінкою дорогу Н-09 над Тисою, відремонтували місцеві дорогу “Кольчино – Пузняківці”, ремонтувалася місцева дорога “Свалява – Довге – Липча”, а також її державна частина Т-07-12 “Перечин – Свалява”. Триває ремонт на місцевій дорозі “М-06 – Іванівці – Щасливе”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар