Ужгородський район, Закарпатська область

З середини літа на міжнародній трасі ♦ М-06 “Київ – Чоп” продовжуються ремотні роботи з ліквідації напливів асфальту, ям та вибоїн. У своєму свіжому дописі Служба автомобільних доріг у Закарпатський області повідомила, що дорожники з компанії ТОВ «ШБУ-77» наразі опрацьовують 10-кілометрову ділянку від с. Дубрівка до с. Нижнє Солотвино в Ужгородському районі.

На 787 – 798 кілометрах траси проводиться ремонт великими суцільними асфальтобетонними картами. В роботі – правий проїзд дороги. Роботи проводяться без перекриття руху. Тому на окремих ділянках можуть бути ускладнення.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: активно ремонтують Вилоцький міст, ремонтують місцеву дорогу “Свалява (М-06) – Довге – Липча”, ремонтують дорогу “Перечин – Свалява (М-06)”, “Укрзалізниця” відновила дві дільниці залізничного шляху до румунського кордону, які не використовувалися понад 10 років.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар