Ужгородський район, Закарпатська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, відновлені ремонтні роботи на мості через річку Уж на околиці Перечина на територіальній дорозі ♦ Т-07-12 “Перечин – Свалява – М-06”.

Компанія “Онур” продовжує ремонтувати міст, правий проїзд якого був відновлений в минулому році в межах національної програми “Велике Будівництво”. Наразі в роботі лівий проїзд. На цей час зроблені наступні роботи:

  • розібране аварійне дорожнє покриття;
  • демонтована металева перильна огороджа, збірно-залізобетонні тротуарні блоки та залізобетонний стічний трикутник;
  • демонтована бетонна стяжка та очищена прогонова будова від залишків бетону піскоструменевим методом.

Найближчим часом на мості будуть проведені наступні роботи:

  • влаштування армованої залізобетонної розвантажувальної плити, тротуарних блоків та деформаційних стиків;
  • влаштування гідроізоляції прогонової будови;
  • влаштування асфальтобетонного покриття на проїзній частині та підходах до мосту;
  • монтаж колесовідбійників та перильної огорожі.

На початку жовтня я повідомляв вам про те, що на дорозі Т-07-12 відновили дорожньо-ремонтні роботи, які не встигли виконати під час минулорічних ремонтів.

З нещодавніх новин з Закарпаття на нашому сайті: дорожники ремонтують дорогу біля Берегова, триває ремонт об’їздної Мукачева, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст, ремонтують трасу М-06 між Ужгородом та Мукачевим, завершують ремонт мосту на дорозі Р-21, укріплюють підпірною стінкою дорогу Н-09 над Тисою, відремонтували місцеві дорогу “Кольчино – Пузняківці”, ремонтувалася місцева дорога “Свалява – Довге – Липча”. Триває ремонт на місцевій дорозі “М-06 – Іванівці – Щасливе”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар