Бердичівський район, Житомирська область

Як повідомила Служба автомобільних доріг у Житомирській області, біля Бердичева на трасі ♦ М-21 “Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський” проводять ремонтно-опоряджувальні роботи в межах експлуатаційного утримання та аварійного ремонту.

Нагадаю, що наприкінці 2021 року я був на цьому об’єкті: там тоді добудовували нову розв’язку на обхід Бердичева трасою М-21, про що я зафільмував відео-огляд. Ішлося про те, що сама дорога на під’їзді до цього місця з боку Житомира мала б ремонтуватися у 2022 році. Але через російську навалу всі капітальні та середні поточні ремонти в країні довелося відкласти. Тому зараз всі роботи виконуються лише в якості “підтримуючих” проїзний стан дороги.

На об’єкті працює Підрядна організація АТ «Ю АР ДІ Українські дороги» (колишнє ПрАТ “Хмельницьке ШБУ №56”). Останнями тижнями тут:

  • встановили дорожні знаки, що вказають напрями руху та обмежують швидкість для покращення безпеки на ділянці дороги,
  • укріпили узбіччя,
  • триває ліквідація вибоїн холодним асфальтобетоном.

З останніх новин з Житомирщини на нашому сайті: на півночі області на тій же трасі М-21 відбудовують міст через р.Тростяниця, наприкінці січня 2023 року ліквідували аварійну ямковість на двох ключових автошляхах області, на “Варшавці” капітально відбудували міст в Коростенському районі, капітально ремонтувалися мости в Житомирській та кількох інших областях, на трасі “Київ – Чоп” ремонтували проблемні ділянки.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар