Житомирський район, Житомирська область

15 травня я розповідав вам про те, як на мосту через річку Дубовець біля с.Царівка на “Житомирській” трасі ♦ М-06 “Київ – Чоп” влаштовують новітню іноваційну 5-шарову гідроізоляцію. І от приємна новина: як повідомила Служба відновлення у Житомирській області, на мосту вчора та сьогодні вкладали асфальтобетонне покриття. Я запитав у представника генпідрядника, групи компаній “RDS”, про стан справ на завершення сьогоднішнього дня. І мені підтвердили, що робота успішно виконана. Верхнім шаром вкладалася ЩМА. У понеділок перед асфальтуванням були проведені випробування сили адгезії нової системи гідроізоляції до основи на відрив.

Нагадаю, що я робив відео-огляд цього об’єкту на певній стадії його ремонту. Подвійний міст біля Царівки має прогонову будову довжиною 48 метрів. Міст був побудований у 1976 році, і капітально ремонтувався у 2011-12 роках. Внаслідок вибухів російських авіабомб він був пошкоджений. Втім, рух ним не перекривали. З осені минулого року працівники підрядника провели заміну частини пошкоджених плит прогонової будови правого проїзду. Після відриття руху на правому проїзді, що, за словами підрядника, очікується вже на наступному тижні, ремонтуватися буде лівий. На сьогодні вже відомо, що на двох його прогонах 0-1 та 1-2 доведеться замінити всі плити.

Останні новини з Житомирщини на нашому сайті: переасфальтували міст через Случ у Мирополі, відкрито рух капітально відремонтованим мостом через Тростяницю в с.Топорище на трасі М-21, біля Бердичева наводили лад на дорозі М-21, ліквідували ямковість на ключових автошляхах області, капітально відремонтовано пошкоджений вибухом міст на “Варшавській” трасі М-07, капітально ремонтувалися мости в Житомирській та кількох інших областях, на трасі “Київ – Чоп” ремонтували проблемні ділянки.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар