Житомирський район, Житомирська область

Як я розповідав вам раніше, на трасі ♦ М-21 “Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський” північніше Житомира капітально відбудовують міст через річку Тростяниця в селі Топорище Житомирського району. Служба автомобільних доріг у Житомирській області повідомила, що зараз на об’єкті мостовики вже приступили до бетонування монолітної розподільчої плити. Нагадаю, що мостова споруда була майже повністю зруйнована у перші дні повномасштабної російської навали у 2022 році. Після завершення бойових дій в Жимомирській та Київській областях тут була влаштована тимчасова переправа.

На замовлення Служби автодоріг підрядники з АТ «Ю АР ДІ Українські дороги» (колишнє ПрАТ “Хмельницьке ШБУ №56”) повністю розібрали рештки мостових конструкцій та приступили до відбудови під незалежним технаглядом фахівців компанії Представницво “Dohwa Engineering Co., Ltd” (Південна Корея).

Після розбирання зруйнованої споруди були влаштовані нові палі на яких забетоновані ростверки устійних опор з ригельними насадками та підфермниками. Також забетонували “зуби”, в які спиратимуться забетоновані відкоси опор. Забетоновані шафні стінки та відкрилки, частково – відкоси. Влаштовано перехідні плити. Змонтовані І-подібні балки довжиною по 28 метрів прогонової будови. Міст має один прогін. Влаштовано каркас монолітної плити.

З останніх новин з Житомирщини на нашому сайті: розповідь та відео-огляд мали з капітального ремонту мосту на трасі М-06 біля Царівки, біля Бердичева наводили лад на дорозі М-21, ліквідували ямковість на ключових автошляхах області, капітально відремонтовано пошкоджений вибухом міст на “Варшавській” трасі М-07, капітально ремонтувалися мости в Житомирській та кількох інших областях, на трасі “Київ – Чоп” ремонтували проблемні ділянки.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар