Житомирський район, Житомирська область

Лише вчора в нас була новина про те, що міст через р.Тростяниця в селі Топорище на трасі ♦ М-21 “Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський” та підходи до нього успішно заасфальтовані працівниками АТ «Ю АР ДІ Українські дороги» (колишнє ПрАТ “Хмельницьке ШБУ №56”), які здійснювали відбудову. І от сьогодні Служба відновлення (колишня САД) у Житомирській області повідомила, що мостом відкрито рух для всіх видів транспорту. Нагадаю, що попередньо цю подію нам обіцяли до кінця травня поточного року.

Міст у Топорищі був майже повністю зруйнований у перші дні російської навали у 2022 році. До останнього часу транспорт тут рухався тимчасовою переправою. Дорога М-21 сполучає із Житомиром десятки міських і сільських громад, зокрема Овруч та Коростень. Через це на відбудову мосту дуже чекали місцеві мешканці, а також водії транзитного транспорту. Про початок робіт з відновлення мостової споруди Служба відновлення сповістила у січні 2023 року. Фактично, для того, щоб повністю розібрати залишки старого мосту і побудувати з нуля новий, мостовикам знадобилося менше п’яти місяців.

Останні новини з Житомирщини на нашому сайті: розповідь та відео-огляд мали з капітального ремонту мосту на трасі М-06 біля Царівки, біля Бердичева наводили лад на дорозі М-21, ліквідували ямковість на ключових автошляхах області, капітально відремонтовано пошкоджений вибухом міст на “Варшавській” трасі М-07, капітально ремонтувалися мости в Житомирській та кількох інших областях, на трасі “Київ – Чоп” ремонтували проблемні ділянки.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар