Вишгородський район, Київська область

Сьогодні, 14 липня 2022 року, відкрито проїзд мостом, який 29 червня був зруйнований через влучання блискавки в заміновану опору. Міст розташований на трасі ♦ Р-02 “Київ – Іванків – Ковель” (Ковельська траса) поблизу с.Демидів Вишгородського району. Він забезпечує переїзд через річку Ірпінь. Міст має важливе значення як транзитний, а також комунікує Демидівську ОТГ зі столицею.

Демонтажні роботи на мосту почалися 8 липня. Таким чином, дорожникам з ПП “АВТОМАГІСТРАЛЬ” знадобилося всього лише шість днів, щоб збудувати тимчасовий бутовий насип з бетонного бою, замість зруйнованих вибухом прогонів, та підготувати міст до безпечної експлуатації. Попередньо у Вишгородській РВА очікували, що на відновлення проїзду знадобиться три тижні. Після закінчення війни міст має бути відбудований наново у своїх проектних параметрах.

Треба зазначити, що фахівці компанії “АВТОМАГІСТРАЛЬ” стали “добрими ангелами” для багатьох населених пунктів Київської області. Це саме вони розбирали завали та прибирали вулиці Бородянки, а також забезпечили тимчасовий проїзд на більшості зруйнованих навколишніх мостів. Зокрема, їхні насипи допомагають людям перетинати річки біля Кухарів, на двох дорогах поблизу Бородянки (в тому числи на трасі М-07) та в інших місцях. При чому, для влаштування насипів застосовується бетонний та цегляний бут, який дорожники зібрали та вивезли зі зруйнованих селищ.

Мосту біля Демидова двічі не поталанило. Вперше він був зруйнований у дні оборони Києва у лютому цього року. Після вигнання російських загарбників з Київщини міст було відновлено. Але, у рокову червневу грозу міст знов був висаджений у повітря. Під час вибуху, нажаль, є жертви та поранені. Проводиться слідство.

Новину повідомив на своїй FB-сторінці “Укравтодор”:

Поблизу села Демидів на Київщині відновлено проїзд мостом через річку Ірпінь

✅ Відкрито рух автотранспорту через міст, у який влучила блискавка, зруйнувавши заміновану опору.
? Міст розташований на автомобільній дорозі Р-02 Київ – Іванків – Овруч та забезпечує транспортне сполучення Димерської об’єднаної територіальної громади зі столицею.
? У найкоротші терміни дорожники демонтували зруйновані конструкції та облаштували тимчасовий насип з бетонного буту, що дозволило відновити рух автотранспорту.
? Роботи було виконано за 6 днів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар